• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Artvin Hava Durumu
Anket

 

 

Çok kıymetli Şavşat Derneği üyeleri  ve Şavşat’lı hemşerilerimiz.

 

Şavşat Kültür Turizm ve Dayanışma Derneği nin  olağan genel kurul toplantısını , pandemi koşulları gözetilerek

27.03.2021 tarihinde sizlerin katilimiyla  Küçükçekmece Kültür ve Sanat merkezinde  büyük  bir coşkuyla gerçekleştirdik. Yönetime seçilen arkadaşlarımızla dernek merkezinde 06.04.2021 tarihinde  bir araya gelerek, Yönetim Kurulu görev dağılımı yapılmıştır.

 

 

 

Dernek Başkanlığına:

Ertan KARAGÖZ

 

Başkan Yardımcıları:

Savaş YILMAZ

Metin KANAR

 

Mali Sekreter:

Efrahim YILDIZ 

 

Üyeliklere:

Ertan TAŞTAN

Ekrem YILDIZ 

Turgut ALTUNEL

Saadettin ARSLAN

Şahin GÜMÜŞ

Mehmet KARA

Mehmet ALTUN

         

Yönetim Kurulumuz,geçmiş dönemlerde olduğu gibi,bundan sonrada İstanbul’da yaşayan hemşerilerimize ulaşmayı,yaşadıkları sıkıntıları paylaşmayı, sevinç ve acılarına ortak olup birlikte çözüm yolları üretmeyi,katkı sunabilecek dostlarıyla    gerçekleştirmeye çalışıp, yolumuza devam edeceğiz.

Doğup büyüdüğümüz,yaşam koşulları nedeniyle sonrada terk etmek zorunda kaldığımız güzel Şavşat’ımızın köyleri,Şavsat dernekler Federasyonu köy dernekleri, ve bölgede bulunan  STK larla  dayanışma içinde olup, yaşam alanlarımızın korunması,tarım alanlarının yeniden üretime geçirilmesi,hayvancılık faaliyetlerinin yeniden hayata geçirilmesi düşüncesiyle kooperatif çalışmalarının yolunun açılmasına Yönetim Kurulumuz üyeleriyle birlikte,kuracağımız  komisyonlarla katkı sunacağız.

 

Eğitim ve kültür faaliyetlerimizi,öğrencilere burs, panel ve forumlarla koşullar oluştuğunda kaldığımız yerden devam edeceğiz.

 

Derneğimizin bu günlere gelişinde sorumluluk alan Yönetim Kurullarına,emeklerini esirgemeyen,katkı sunan siz değerli üyelerimize ve Şavşat Dostlarına bir kez daha  Yönetim Kurulumuz adına teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

Şavşat Kültür Turizm ve Dayanışma Derneği Başkanı 

Ertan KARAGÖZErtan Karagöz
Okunma Sayısı: 958

YAZARIN DİĞER YAZILARI

-
Şavşat Kültür Turizm ve Dayanışma Derneği © Copyright 2019  V4.0 Tüm Hakları Saklıdır. Hazır Dernek Sitesi | Hazır Köy Sitesi
Top